• Bize Ulaşın: 0 (212) 706 19 78

Açık Rıza Beyan Formu

İLGİLİ KİŞİNİN AÇIK RIZA BEYAN FORMU

VERİ SORUMLUSU

ÜNVANI                   : MERT YÖNETİM EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

MERSİS                    : 0618073872200001

ADRESİ                     : CUMHURİYET MAHALLESİ ATATÜRK BLV. BEYCITY RESIDENCE NO: 3A/26

                                      BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

E-POSTA ADRESİ     : info@mertyed.com

TELEFON NO            : 0 212 706 19 78

Veri Sorumlusu MERT YÖNETİM EĞİTİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ olarak, şirketimizde yapılan ve yapılacak işlemler sebebiyle, aşağıda belirtilen kişisel işlenmektedir.

İŞLENEN KİŞİSEL VERİLER

AD, SOYAD, T.C. KİMLİK NO, POSTA ADRESİ, E-POSTA ADRESİ, CEP TELEFON NO

İşlenen kişisel verilerden ad, soyadı, T.C. Kimlik No verilen hizmetin ifası, posta adresi, e-posta adresi, cep telefon numarası ilgili kişinin açık rıza göstermesi şartıyla işlenmektedir. Verilen açık rıza, her zaman geri alınabilecektir.

İşlenen kişisel veriler, “Kişisel Veri Uzmanı” programına işlenmekte, bir diğer deyişle söz konusu verileriniz “Kişisel Veri Uzmanı” programına aktarılmakta, aynı program aracılığıyla cep telefonunuza ve e-posta adresinize;

  1. Başarı sertifikası,
  2. Reklam mesajları ve bunlara ilişkin bilgilendirme,
  3. Kampanya mesajları ve bunlara ilişkin bilgilendirme,
  4. Doğum günü ve özel gün kutlamalarına ilişkin tebrik,
  5. Şirketimize ilişkin bilgilendirme mesajları, SMS ve e-posta yoluyla gönderilmektedir.

Kişisel verileriniz, yurt dışına aktarılmamakta, şirketimiz ile iş ilişkici veya ticari ilişki içerisinde bulunan kişilere, verilen hizmetin ifası ve fatura düzenlenebilmesi veya yukarıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere aktarılabilmektedir.

İşbu Bilgilendirme ve açık rıza metnini okuduğumu ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yukarıda açıkça belirtilen kişisel verilerimden ad, soyadı, T.C. Kimlik No, verilerinin açık rıza aranmaksızın işlendiğini, açık rıza aranan posta adresi, e-posta adresi, cep telefon numarası verilerimin işlenmesine muvafakat gösterdiğimi, yukarıda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza gösterdiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.